Kółko Dariusz Wójcik

Modlińska 346 b Warszawa - woj. Mazowieckie

22 *** ** **
*****@onet.eu

O warsztacie


Warsztat samochodowy Kółko Dariusz Wójcik działa na terenie miejscowości Warszawa województwo Mazowieckie, powiat, Warszawa, gmina Warszawa.

Z mechanikiem możesz się skontaktować pod numerem telefonu 22 676 51 38 oraz napisać na adres e-mail kolko@onet.eu.
Warsztat mechaniczny Kółko Dariusz Wójcik działa w obszarze Wulkanizacja, wymiana kół, serwis ogumienia . Serwis popularny jest w naszym serwisie w kategorii Mazowieckie / Warsztaty samochodowe Warszawa.
Jeśli odwiedziłeś mechanika i chcesz podzielić się opinią, kliknij "Dodaj opinię".

Cennik


Brak informacji o szczegółowych usługach

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą, aby potwierdzić zgłoszenie.
UWAGA! Nie jesteś aktualnie zalogowany na żadne konto. Aby procedura przebiegła szybciej prosimy o wcześniejszą rejestrację na naszym portalu.
Możesz to zrobić Klikając tutaj.
Średnia ocen 1.60
Cena 0.50
Obsługa klienta 0.50
Jakość usługi 0.50
Czas wykonania 5.00
29 Czerwiec 2022
przez Dariusz / Opel Astra
Szczerze odradzam tą firmę. Proszę omijać szerokim łukiem. Po zamontowaniu klocków hamulcowych tył w Oplu Astra doszło do zablokowania się jednego zacisku co skutkowało zużyciem jednej strony hamulców tył. Po rozmowie z panem Michałem Taniawskim (szefem serwisu) uzyskałem informację że to normalne że zużywa się jedna strona a druga nie. Nie wspomnę już o próbie naciągania osób które nie mają pojęcia jak kształtują się ceny za poszczególne usługi. Jednym słowem panowie od razu chcieli wymienić całe zaciski które były w pełni sprawne, a że do serwisu autem przyjechała kobieta no oczywiście dawaj....